Infolinia: +48 666 22 56 44

Logowanie | Rejestracja | Kontakt z obsługą

Bezpieczeństwo

 

W celu zapewnienia największego bezpieczeństwa dokładamy wszelkich starań, aby Klient kupujący w naszym sklepie miał największe bezpieczeństwo dotyczące zasad przechowywania danych osobowych, jakości towarów jak i obsługi.

W naszym sklepie sprzedajemy produkty najwyższej jakości, renomowanych producentów. Każdy produkt jest fabrycznie nowy, posiada fabryczne opakowanie. Wielokrotnie nasze paczki posiadają dodatkowe zabezpieczenie transportowe oraz oklejone są taśmą firmową, która stanowi plombę przesyłki.

Współpraca z profesjonalnymi firmami kurierskimi daje gwarancję bezpiecznej dostawy paczki. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie dostarczonej paczki pojawi się wątpliwość co do jej stanu - prosimy nie odbierać przesyłki, gdyż może to spowodować nieuznanie reklamacji w firmie kurierskiej. Informację o zdarzeniu należy przesłać do naszej firmy, po weryfikacji w firmie kurierskiej wyślemy nowy towar najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą należność.

Wszystkie produkty w naszym sklepie posiadają gwarancję producenta. Większość produktów jest serwisowana w autoryzowanych wyspecjalizowanych serwisach. Lista dostępnych punktów najczęściej można znaleźć na stronach danego producenta.  

Aktualności

Brak nowości